metrika yandex

Haberler / Ankara Analiz

Peker'den Ziraat Bankasına "Yurtdışına kaçmadan mallarına el koyun yoksa..." uyarısı

10.06.2021

Organize suç örgütü liderliğinden hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Demirören ailesini hedef almaya devam ediyor.

Kaldığı otelin ifşa olduğunu ve yer değiştirmek için uzun bir yolculuk yapacağını duyuran Peker Twitter'dan Ziraat Bankası'nın 'pambıkören' diye bahsettiği Demirören'e verilen krediyle ilgili şunları yazdı:   

YURTDIŞINA KAÇMADAN MALLARINA EL KOYUN

1-Pambıkören, Kemer Country’deki arsayı Esat Edin’den önce 5 milyon dolar borçlandırıp, sonra hacız getirip 12 milyon dolara aldın, çöktün. 12 milyon dolarlık arsayı Sadık Soylu vasıtasıyla imar çıkartarak Ziraat Bankası’ndan aldığın 750 milyon dolara karşılık teminat olarak verdin

2- Mahkeme imarı iptal etti. Senin arsan artık çöp. Ziraat Bankası yönetimini uyarıyorum. pambıkören paralarını yurtdışına kaçırmadan tüm mallarına el koyun. Yoksa kanun önünde gelecekte sizler de mahkum olursunuz.

3- Bu iki tweeti hem suç duyurusu olarak hem de burada kalması için yazdım. Ziraat Bankası’ndan pambıkörenin kullandığı kredinin karşılığında artık hiçbir teminat yoktur (sen bittin pambıkören). Kemer countrydeki arazine artık pambık ekersin."

4- 50 milyon dolara getirttiğin o devasa uçağın var ya, birazcık namusun varsa o dahil tüm lükslerini Ziraat Bankası’na teslim edersin. Ziraat Bankası’ndan senin çaldığın para, gariban çiftçinin alın teriyle kazandığı paradır. Köylü milletin efendisidir. Mustafa Kemal Atatürk

Yorum Ekle
Yorumlar (1)
Ömer | 10.06.2021 12:31
Çok ilginç günlerde yaşıyoruz, hırsız mafya bir başkasınınhırsızlığından bahsediyor. Hükümet sağlam durmak ve her türlü iddianın üzerine gitmek zorundadır.